Wyszukaj

niedziela, 24 lutego 2013

The Walls - serwer

Lubisz walczyć na PvP w Minecraft? Czy grałeś kiedyś z kolegami na mapie The Walls od Hypixela? A może lubisz PvP, w których możesz niszczyć, a zarazem budować mapę? The Walls są dla Ciebie idealne!

Masz 15 minut na przygotowanie czego tylko chcesz - wykopania żelaza, zebrania jedzenia czy wybudowania czegoś. Potem ściany znikają, i rozpoczyna się batalia o zwycięstwo! W centrum mapy znajdują się diamenty, kowadło, enchanting table oraz skrzynie z cennymi itemami - ale należy uważać na pułapki, w które można nieopatrznie wpaść!

Serwer Minecraft The Walls oferuje rozgrywkę w Wallsy na czterech losowo generowanych biomach! Znajdują się tam jaskinie pełne cennego żelaza, a także losowo generowane komnaty pełne skarbów, w których należy jednakże uważać na liczne pułapki, spawnery zombie oraz silverfishe! Na Wallsach możesz robić wszystko - dzielnie ruszyć po opadnięciu ścian po diamenty w centrum mapy, zrobić imponującą bazę powietrzną nie do zdobycia, zbudować naziemną fortecę dla całej drużyny lub schować się głęboko w podziemiach i przeczekać walkę! Do dyspozycji są cztery drużyny, każda ma inny rodzaj biomu:
1 (Czerwona) - Las mieszany + woda
2 (Żółta) - Góry
3 (Zielona) - Dżungla
4 (Niebieska) - Lód

Możesz także wykupić VIPa, lub zagłosować na serwer - za obie te czynności dostajesz niewielkie dodatkowe bonusy, milające i ułatwiające rozgrywkę!

Link do strony i IP: http://adf.ly/JjQrF

Minecraft The Walls to wspaniały pomysł na rozrywkę! Polecam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz